Марина Врода зніматиме фільм у Жовтих Водах

Короткометражна стрічка «Равлик» продовжить трилогію, започатковану у «Кросі».

Українська режисер, лауретка Каннського фестивалю Марина Врода у кінці вересня розпочне роботу над новим короткометражним фільмом.  Про це в коментарях «Телекритиці» розповів продюсер, засновник компанії «Директорія кіно» Ігор Савиченко.

Стрічка під назвою «Равлик» продовжує започатковану у «Кросі» трилогію Марини Вроди. За синопсисом, компанія юнаків опиняється у ситуації, яка змушує замислитися. Зокрема, і про те, щоб змінити себе.

Проект «Равлик», представлений «Директорією кіно», здобув грант фонду «Розвиток України» в рамках Програми підтримки динамічної культури І3.

Як розповів Ігор Савиченко,  розмір гранту становить 160 тис. грн. Зйомки фільму планують розпочати у кінці вересня. Оператором виступить Володимир Іванов, який співпрацював з Мариною Вродою і в «Кросі». Зйомки вестимутьу Жовтих Водах, що на Дніпропетровщині.

Марина Врода народилася 1982 року в Києві. Закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого.Є автором короткометражних фільмів «Прости», «Сімейний портрет», «Дощ», «Клятва», які представляли Україну на кінофестивалях у Європі і світі.

Визнання їй принесла стрічку «Крос», за яку у 2011-му році режисер здобула Золоту пальмову гілку. Кіноритики характеризують її як «поетичну й небагатослівну роботу про самотність, дорослішання та свободу». Зокрема, Дмитро Десятерик відзначає оригінальну, жорстку авторську манеру Марини Вроди.

У планах режисера – зйомки дебютного повнометраєного фільму «Степне», який продюсуватиме «Директорія кіно». За словами Марини Вроди, «це історія про кілька днів життя літнього чоловіка, який приїжджає у маленьке українське село Степне, щоби доглядати за матір’ю, що помирає. Він, колись потрібний суспільству й сім’ї, тепер є втомленою людиною, розчарованою у багато чому, живе передовсім за інерцією. Подорож із міста у село до мами – довгий і складний для нього шлях».

Бюджет фільму – 14 млн. грн. Половину цих коштів проект  має отримати як переможець на П`ятого конкурсу Держкіно. 25 тис грн режисер здобула як переможець пітчингів Одеського міжнародного кінофестивалю.

Джерело: «Телекритика»

Фото Павла Довганя

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s