КІНОШОК… від українських фільмів у Росії

Від 15 до 23 вересня в місті Анапа (Росія) проходив XXI Відкритий фестиваль кіна країн СНД, Латвії, Литви та Естонії „Кіношок-2012“.

Найкращим короткометражним фільмом фестивалю стала картина „Ядерні відходи“ Мирослава Слабошпицького, що входить до короткометражного проекту «Україно, goodbye!» і вже відома нещодавньою перемогою на МКФ у Локарно, де отримала «Срібного леопарда майбутнього».

Журі програми «Межі шоку» – кінокритик Зара Абдуллаєва й режисери Маріус Івашкевічус та Андрес Пуустусмаа – вибрали переможця серед 23 фільмів із Росії, України, Латвії, Естонії, Литви, Киргізії, Грузії, Казахстану, Великої Британії й Китаю.

Спеціального диплому журі та Призу Ґільдії кінознавців та кінокритиків „За поетичну магію та магічний реалізм“ вдостоєна стрічка Михайла Іллєнка «ТойХтоПройшовКрізьВогонь».

Серед картин-учасниць конкурсу короткого метру фестивалю „Кіношок-2012“ була також дебютна короткометражна стрічка Максима Буйницького „Метелик“.

Також підбірка короткометражок із проекту «Україно, goodbye!» брала участь у спеціальній програмі фестивалю «Кіношок» під назвою «Омнібус», що представляла кіноальманахи.

Джерело: Кіноколо

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s