Український національний конкурс на Одеському МКФ

Третій Одеський МКФ проходитиме від 13 до 21 липня. Вперше у його програмі заявлено Український національний конкурс, до якого увійшли вісім повнометражних й одинадцять короткометражних ігрових та неігрових стрічок.

А дебютний повнометражний ігровий фільм Валентина Васяновича «Звичайна справа», де в головних ролях Тарас Денисенко, Віталій Лінецький та Леся Самаєва, змагатиметься і в національному, й у міжнародному конкурсах.

Журі української конкурсної програми очолить кіноісторик, Дослідник українського та французького кіноаванґарду 1920 років, автор монографічної «Історії українського кінематографа. 1896 – 1995» Любомир Госейко. Також у журі український кінорежисер Андрій Дончик, французький продюсер Лоран Даніелу та виконавчий директор з питань фінансування кіновиробництва Medienboard Berlin-Brandenburg Кірстен Нігуус із Німеччини.

Журі міжнародного конкурсу очолить почесний президент FIPRESCI російський кінокритик Андрій Плахов. Його колеґи: генеральний директор Київського МКФ «Молодість» Андрій Халпахчі, францзький режисер, сценарист і продюсер Оліас Барко, французька ж режисерка Міхаль Боґанім та німецький актор Аленксандр Фелінґ.

Прикметно, що серед 19 стрічок національного конкурсу змагаються шість фільмів із проекту «Україно, goodbye!»: «Без ГМО» режисера Лариси Артюгіної, «Борода» Дмитра Сухолиткого-Собчука, «Гамбурґ» та «Янгол смерті» Володимира Тихого, «Пиріг» Юрія Ковальова та «Красива жінка» Олени Алимової.

Джерело: Кіноклуб

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s