Запрошення по показ „Шум вітру“ (2002, Україна) 28.03.2012

Шановні українці, кіномани та всі зацікавлені,

28 березня ми запрошуємо о 21 годині на четвертий та останній показ українського фільмового ряду в ORI-Berlin: на фільм Сергія Маслобойщикова „Шум вітру“ (2002, Україна).

Адреса показу: Friedelstr. 8, 12047 Berlin-Neukölln, (http://ori-berlin.de/). Вхід вільний, в ORI є можливості придбати напої.

У фільмі „Шум вітру“, який був знятий у 2002 році за мотивами „Вільшаного короля“ Вольфганга Гете йдеться про пошук еліти свого місця в суспільстві, яке стоїть на порозі змін, або переживає ці зміни, про саморефлексію окремих індивідуумів такого суспільства та прощання з цією рефлексією. Розкриття філосовських питань показано на тлі історії окремої київської родини.

Сергій Маслобойщиков, в інтерв’ю газеті „Дзеркало тижня“ так окреслив суть цього фільму: «Це прощання з рефлексією. Ми весь час накопичували своє життя в голові. У кожної людини настає такий момент, коли він каже: «Я не хочу, щоб це життя відбувалося в моєму мозку. Я хочу, щоб воно відбувалося зараз, тут, зі мною, у реальності». Про це мій фільм. (…) Звісно ж, є якась ностальгія та біль: із цим фільмом відійде й те, що було дорогим. Але ми повинні прислухатися до дивного шуму, який часом нам заважає, але який щось нам промовляє…», Джерело: „Дзеркало тижня“, 13/2002, http://dt.ua/CULTURE/shum_kulturi-27822.html.

В прикріпленому файлі Ви знайдете додаткову інформацію та коментарі критиків до фільму.

Будемо раді Вас вітати на вечорі.

З повагою,

Олександра Бінерт, Український Кіноклуб у Берліні

Dodatkova_Info_Shum_Vitru

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s