«Легка, як пір’їнка», українсько-нігерійський фільм

Як повідомляється в офіційному прес-релізі, фільмування стрічки розпочалося в червні 2011 року, завершується 25 верересня.

Головна жіноча роль у нігерійської кінозірки Омані Оболі. Режисером і виконавцем головної ролі виступає українець Андрій Рожен. Його брат Пилип – виконавчим продюсером. Андрій та Пилип Рожени, члени Національної спілки України, є авторами 119 музичних відеокліпів, 32 рекламних роликів та двох документальних фільмів.

Задум цього несподіваного для української кінематографії фільму належить кіноінвестиційній компанії Highlight Pictures, що має відповідну практику з повнометражними проектами «Закохані в Київ» та «Синевир».

В центрі сюжету картини – історія кохання українського скінгеда й африканської дівчини, яка вирішила покинути навчання в київському медуніверситеті, куди її відправили батьки, заради співацької кар’єри.

За визанням авторів фільму, задум картини частково запозичений з американського фільму режисера Тоні Кея «Американська історія Х»/ American History X (1998), що веде про расові проблеми в сучасних США.

Ориґінальна назва майбутнього фільму – Easy as a plumelet, мова діалогів також англійська.

В останній знімальний день, 25 вересня, на майданчику буде відтворено атмосферу міжнародного пісенного шоу, в ролі акторів-учасників якого виступлять українські співаки й виконають англомовні пісні з власного репертуару.

Спеціально для саундтреку стрічки нову пісню запише українська чорношкіра співачка Гайтана. На знімальний майданчик також запрошено футболіста киїівького «Динамо» Айїлу Юссуфа, що є вихідцем з Нігерії.

Прокат музичної мелодрами «Легка, як пір’їнка» планується на початок 2012 року. Бюджет проекту – $400 тисяч.

Стосовно нігерійської кіноіндустрії, то вона, за тією ж інформацією, за обсягами виробництва є третьою у світі після американської та індійської.

Джерело: „Кіноколо“

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s