Розпочався третій Київський МКФ


17 вересня у форматі «open air» на Софіївській площі відкривться ІІІ Київський міжнародний кінофестиваль. Як повідомляють організатори заходу, що триватиме до 22 вересня, до основної конкурсної програми фестивалю відібрали 8 повнометражних і 20 короткометражних стрічок з різних країн світу.
Для показу кінофільмів на Софійській площі встановлено найбільший екран за історію українських кінофестивалів. Разом з тим, частину стрічок демонструватимуть у комплексі Золоті ворота, повідомили у прес-центрі КМДА. Саме тут, до речі, відбудеться показ фільмів соціальної тематики – це фільми на екологічну тему, захист прав людини. Така акція є результатом спільного соціального проекту кінофестивалю з ООН.

Дл художньої ради фестивалю увійшли відомі вітчизняні актори Ольга Сумська, Михайло Голубович, Руслана Писанка, Ніна Ілліна, Лариса Кадочникова, Ада Роговцева, режисери Роман Балаян, Олександр Ітигілов, композитор Володимир Бистряков, письменник Андрій Курков. Володаря Гран-прі конкурсу повнометражних фільмів визначатимуть глядачі через інтерактивне голосування.

16 вересня в рамках фестивалю відкрилася виставка фоторобіт Миколи Гнисюка.

З програмою фестивалю можна ознайомитися за посиланням: Частина 1Частина 2.

За матеріалами ПРО Джерело: Кіноколо

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s