У мережі стартував український сайт «Сценарна майстерня»

Шановна кіногромадо!

У мережі стартував сайт «Сценарна майстерня», автором та редактором якого є кінознавець Володимир Войтенко, головний редактор Національного кінопорталу KINOKOLO.UA, ведучий програми «Арґумент-кіно» на телеканалі «1+1», куратор сценарного конкурсу «Коронація слова».

Сайт створений і діє за підтримки кінодистриб’юційної компанії B&H та особисто її керівника Богдана Батруха. Ідея сайту виникла як реакція на українську кіносценарну проблему під час торішнього спілкування членів сценарного журі Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова».

Мета, що поставлена перед сайтом, є триєдиною…

По-перше, створити майданчик, місце й творчу атмосферу, для спілкування українських кіносценаристів, ширше – кінематографістів, на багатовекторному полі сценарної справи: від знайомства до співпраці, від обміну досвідом, ідеями до елементів навчання, від пошуку перспективних драматургійних сюжетів, до світоглядного визначення тощо.

По-друге, створити своєрідний інтернет-банк українських сценаріїв, писаних, власне, українською мовою на перспективу екранізації. Таким чином, акумулювати на сайті актуальні кіносценарії та синопсиси сценаріїв і зробти їх доступними увазі продюсерів та режисерів.

По-третє, самим фактом публікації сценаріїв засвідчувати авторське право.

На сайті «Сценарна майстерня», окрім, власне, публікації сценаріїв та синопсисів, акумулюються матеріали з історії та теорії, актуальні статті, інтерв’ю, критичні матеріали, майстер-класи, а також сюжети, що можуть стати підґрунтям для сценарної творчості. Започатковано кінословник.

На кінець травня на сайті зареєстровано 20 авторів, опубліковано понад 60 сценаріїв та синопсисів повнометражних і короткометражних ігрових фільмів, а також понад 50 матеріалів в інших рубриках.

Адреса сайту: http://screenplay.com.ua/home/

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s