Найкращим фільмом «Відкритої ночі» стала 6-хвилинна «Перешкода» Максима Буйницького

Найкращим фільмом «Відкритої ночі» стала «Перешкода» Максима Буйницького. Таке рішення ухвалило журі 14-го фестивалю «Відкрита ніч», який відбувся у ніч з 10 на 11 липня 2010 року в Києві в музеї Гончара.

9-хвилинну стрічку створено з мотивами оповідання Даниїла Хармса; історію про кохання у пору сталінських репресій показано, як гру дітей, які відтворюють побачене в дорослому світі. Творча група картини – студенти Київського національного університету театру, кіно і телебачення Максим Буйницький (режисер, сценарист), Артем Рижиков (оператор), Федір Александрович (художник), Максим Шоренков (автор музики), Олена Золотухіна (монтаж), Марія Мастєрова (звукорежисер).

Усього в конкурсній програмі брало участь 10 ігрових стрічок (номінація: ігровий фільм) та 6 анімаційних робіт (номінація: анімаційний фільм).

Оскільки всі 6 анімаційних стрічок «У Лірника в гостях», «В подорож за казками», «Луганський степ», «Легедзине», «Кривий ріг», «Шешори» являють собою серіал «Моя країна Україна», то журі прийшло до висновку нагородити співпродюсерів циклу Сашка Лірника та Степана Коваля.

У номінації «Ігровий фільм» журі, крім гран-прі, також відзначило найкращу режисерську роботу – «Її місце порожнє», режисер Богдана Смирнова; та найкращу операторську роботу – «Шафа», режисер Єлизавета Клюзко, оператор Руслан Коломієць.

Крім того, журі відзначило загальний високий рівень конкурсних робіт у порівнянні з конкурсантами «Відкритої ночі» минулих років.

Нагадаємо, кінофестиваль «Відкрита ніч» 2010 року відбувся у музеї Івана Гончара під традиційним гаслом: «Одна ніч, але наша!». Технічна та організаційна підтримка – етнофестиваль «Країна Мрій». Організатор і художній керівник фестивалю кінорежисер Михайло Іллєнко.

Джерело: „Телекритика“

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s