Молодіжна драма «Обійми мене». Онлайн прем’єра

Джерело: http://civic.ua/news/view.html?q=1417296

„Життя – яскрава пригода, а кохання – безцінний подарунок. Бережи тих, кого любиш. Цінуй життя – зупини СНІД“, – під таким гаслом відбудеться прем’єра молодіжної драми «Обійми мене».

Молодіжна драма «Обійми мене» про життя молодих і активних людей, які зіткнулися з проблемою ВІЛ/СНІДу, закликає до усвідомленого ставлення до кохання та застерігає від непоправних помилок.

21 червня 2010 о 20.30 заходьте на http://www.mtv.ua/ignite, дивіться довгоочікувану онлайн-прем’єру «Обійми мене» і дізнайтеся більше про загрозу ВІЛ/СНІДу. Організатори закликають не бути байдужим, адже Україна, як і раніше, залишається лідером у Європі за темпами розповсюдження епідемії, а більшості ВІЛ-інфікованих у нашій країні немає і 30-ти.

Фільм «Обійми мене» знято в рамках міжнародного проекту «MTV Україна» та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Staying Alive: Ignite. Режисером виступив Любомир Кобильчук, підтримали проект і зіграли ролі у фільмі українські селебріті: стиліст Ольга Навроцька, телеведуча Яніна Соколова, боксер Володимир Вірчіс, співачка Каша Сальцова та гурт „Крихітка“.

Організатори проекту вдячні всім, хто взяв участь у проекті, всіх, хто переглянув фільм і залишив на сайті свої відгуки про картину.

За додатковою інформацією звертайтеся до прес-служби телеканалу «MTV Україна» до Інни Макотерської, inna.makoterska@mtv.ua, тел: (+38044) 200 07 05.

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s