В Україні знімають художній фільм про Чорнобиль

У місті Світлодарську Донецької області почалися зйомки нового художнього фільму „В суботу“ відомого режисера і сценариста Олександра Міндадзе. Події у картині розгортаються в суботу 26 квітня 1986 року, відразу після аварії на Чорнобильській АЕС. Про це повідомили в компанії „SOTA Cinema Group“.

Хоча сценарій писався як парафраз Чорнобиля, 1986 рік, – дата принципова. Герої стоять на зламі часів, але не можуть цього усвідомити, так само, як і цей „вічний“ реактор, який вирішив, що мирний атом може вмить вибухнути і далі – смерть. І коли треба бігти, люди чіпляються за життя, і парадокс у тому, що життя в такі хвилини стає особливо яскравим і привабливим„, – розповідає про фільм О. Міндадзе.

Головний герой – комсомольський працівник Валерій Кабиш – одним із перших дізнається правду про вибух на ЧАЕС і опиняється перед вибором: попередити своїх друзів про аварію, врятувати їх і себе або виконати наказ „зверху“ – не сіяти паніку.

На головну роль запрошений молодий російський актор Антон Шагін, відомий глядачам з картин „Стиляги“ і „Ховайся!“, а його партнерами стануть дебютантка Світлана Смірнова-Марцинкевич, артист театру „Ленком“ Станіслав Рядинський („Будинок сонця“, „Андерсен. Життя без любові“), музикант В’ячеслав Пєткун (лідер групи „Танці мінус“, мюзикл „Нотр-Дам де Парі“), артисти Сергій Кузькін (театр „Сатирикон“, серіал „Найясніший посол“), Олексій Демидов (театр „Співдружність акторів на Таганці“) та інші.

Робота над новим художнім фільмом О.Міндадзе почалася у кінці минулого року. До основного складу міжнародної знімальної групи, очолюваної О.Міндадзе, увійшли румунський оператор Олег Муту („4 місяці, 3 тижні, 2 дні“, „Золота пальмова гілка“ Каннського МКФ 2007 року), російський художник Деніс Бауер ( „Одного разу в провінції“), німецький звукорежисер Йорг Тайль („Сім’я“).

Зйомки фільму триватимуть до середини літа і проходитимуть в українських містах Світлодарську та Енергодарі, а прем’єра запланована на весну 2011 року.

Джерело : День

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s