Ольга Куриленко зіграє головну роль у фільмі про Чорнобиль

По матеріалах „Кореспондента“

Українська актриса Ольга Куриленко, що прославилася після ролі напарниці Джеймса Бонда у фільмі Квант милосердя, зіграє головну роль у французькому фільмі про Чорнобильську катастрофу.

Фільм називатиметься Земля Забуття (La Terre Outrage). Це драма про жіночу долю, вплетену в історію Чорнобильської катастрофи, повідомили у компанії Артхаус Трафик.

Режисером виступить француженка Мішель Боганім. Як повідомляє Комсомольская правда в Украине, з Україною Боганім знайома не з чуток: свою першу короткометражку вона презентувала у 2002 році на київському міжнародному кінофестивалі Молодість, а свій перший повнометражний документальний фільм Одеса, Одеса! присвятила українським емігрантам.

„Після першого знайомства з Україною я отримала незабутні враження і тепер приїжджаю сюди регулярно“, – розповіла Мішель Боганім на прес-конференції в Києві.

„Швидше за це кіно не стільки про катастрофу, скільки про українську жінку, чиє життя розгортається на тлі аварії, – розповіла про новий проект режисер. – До зйомок я ретельно готувалася: вивчала фільми та книги, присвячені цій проблемі“.

Планується, що зйомки фільму відбудуться безпосередньо в зоні відчуження.

„У нас запланована там робота, але мені не страшно, – зазначила Ольга Куриленко. – Це буде всього декілька днів ..“.

„Коли сталася аварія, мені було років шість – я дуже смутно пригадую подробиці. Набагато більше я дізналася про це пізніше з документальних фільмів. Я переглянула безліч матеріалів за останній час. Адже я ніколи раніше не знімалася в Україні, тому мені буде дуже цікаво“ , – цитує Куриленко газета Сегодня.

За словами Мішель Боганім, герої фільму Земля Забуття розмовлятимуть російською і українською мовами.

„Поки ще не ясно остаточно, хто буде фінансувати фільм – ми ведемо переговори. Кастинг тільки розпочався – він проводиться і серед українських акторів. Знімальна група теж буде складатися переважно з українців“, – розповіла режисер.

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s