Ukrainischer Film im Wettbewerb des Internationalen Festivals „Berlinale“

Kurze Zusammenfassung auf Deutsch: Der 11-Minutige Film von Myroslaw Slaboshpyzkyj (ukrainischer Regisseur, Teilnehmer von Berlinale 2009) „Taubheit“ ist in das offizielle Wettbewerbprogramm der „Berlinale“ 2010 ausgewählt worden. Der Film ist ein soziales Drama über das Leben der tauben Kinder in einem ukrainischen Internat.

Quelle (Джерело): http://kino-teatr.ua/uk/main/news_article/article_id/2078.phtml

11-хвилинний фільм «Глухота» режисера Мирослава Слабошпицького з циклу «Мудаки: Арабески» відібрано до конкурсної програми короткометражного кіно Берліналє.

Фільм «Глухота» – соціальна драма про один з епізодів з життя вихованців інтернату для глухонімих. Мирослав Слабошпицький – випускник факультету режисури Університету Кіно та телебачення імені Карпенка-Карого, автор чотирьох короткометражних стрічок, працював на кіностудіях ім.Довженка та «Ленфільм». Попередній фільм Мирослава Слабошпицького «Діагноз» також представляв Україну в короткометражному конкурсі Берліналє-2009. «Мудаки: Арабески» – без бюджетний короткометражний альманах амбіційних українських режисерів. Проект виник як виклик ідейному застою в українському кіновиробництві.

Головні принципи провокативного кіноруху – знимати тут, зараз і про звичайних людей. Генеральний продюсер проекту – Володимир Тихий, співпродюсер – компанія «Артхаус Трафік». Фільми знімаються на базі продакшн-студій FilmToaster таCoffeePost. До конкурсної програми 60-го Берлінського кінофестивалю з 2600 представлених на відбір стрічок було відібрано 25 фільмів з 15-ти країн. 25 режисерів конкурсних короткометражок поборються не тільки за «Золотого ведмедя», але й за номінацію на приз Європейської кіноакадемії 2010 року і грант на навчання від DAAD – німецької державної служби академічних обмінів. Берлинале входить до трійки провідних кінофестивалів світу. Цього року кіно форум пройде в 60-й раз від 11 до 21 лютого.

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s